Pakt Miast Północy Universum61

www.pakt-miast-polnocy.pun.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-01 00:37:25

juhaskov

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 47
Punktów :   

Kandydaci

danielso [6:186:9]

"Zgłaszam kandydaturę do Rady Sojuszu. Grałem już kiedyś w Ogame i miałem wysoką funkcję. Jestem aktywnym graczem który bardzo często jest przy komputerze, więc może wiele zdziałać i być pomocnym:)"

Jeśli uwazasz, ze to danielso zasluguje na miejsce w Radzie Sojuszu glosuj na niego

Offline

 

#2 2008-12-02 20:48:15

gumipoliku

Gość

Re: Kandydaci

To ja zgłaszam swoją skromną kandydaturę.

Nikolaj Chochlow

Nie mam dużego doświadczenia. Swoją przygodę z ogame zacząłem gdzieś w maju tego roku na uni49.
Przed 1 października zrobiłem sobie długa przerwę, wracając do zabawy w ostatni piątek.
Na uni49 wstąpiłem do akademii, gdzie nauczyłem się grać. Teraz sam jestem tam pomocnikiem w utrzymaniu porządku.
Nie mam czym się pochwalić w postaci ST.

 

#3 2008-12-03 19:17:35

juhaskov

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 47
Punktów :   

Re: Kandydaci

DaZbo84


Chcialbym zlozyc swoja kandydature do Rady Sojuszu. Motywuje to doswiadczeniem nabytym na innych uni (Uni 13 - ok 58k pkt, prowadzenie akademii jednego ze znanych sojuszy [ANR], przez pewien czas takze funkcja dyplomaty w tymze sojuszu), (Uni 21 - ok 60 62 k pkt ).
Pozdrawiam

Jezeli uwazasz, ze to wlasnie ten kandydat powinien rzadzic w Radzie Sojuszu to glosuj! Juz w piatek od 12 ruszy ankieta

Offline

 

#4 2008-12-04 19:25:33

juhaskov

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 47
Punktów :   

Re: Kandydaci

Conquistador [6:174:11]

Witam! Chciałbym złożyć wniosek o kandydowanie do Rady Sojuszu PMP. Swoją przygodę zacząłem na U26, szybko stałem się dowódcą szkółki "Nankatzu", następnie przeszedłem do głównego sojuszu, gdzie pomimo dużej różnicy punktowej dostałem stanowisko Generała (ds. koordynacji działań, wywiadu i informacji). Mój największy dorobek punktowy to 350k na U8, na którym nie gram już 1,5 roku). Następnie sporadycznie zaczynałem grę na różnych Uni. Generalnie największe doświadczenie zdobyłem w erze, kiedy jeszcze nie było pancerników , myślę jednak, ze szybko przypomnę
sobie mechanizmy admnistracji sojuszu. Jetem zwolennikiem intensywnej komunikacji miedzy sojusznikami oraz dialogiem między Radą a pozostałymi członkami w sprawach rozwoju sojuszu. Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.joka.pun.pl www.pokestory.pun.pl www.udc.pun.pl www.andeeria.pun.pl www.uks.pun.pl